LO15-20B48-M
LO15-20B48-M Mornsun America, LLC
LO15-20B48-M.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: OPEN FRAME AC DC CONVERTERS 15.0
Power (Watts): 15W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.50" L x 1.80" W x 0.87" H (63.5mm x 45.7mm x 22.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 313 mA
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPEN FRAME AC DC CONVERTERS 15.0, Power (Watts): 15W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.50" L x 1.80" W x 0.87" H (63.5mm x 45.7mm x 22.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 313 mA.