LO15-23B05E
LO15-23B05E Mornsun America, LLC
LO15-23B05E.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 5V 15W
Power (Watts): 15W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tray
Size / Dimension: 3.45" L x 1.97" W x 0.87" H (87.5mm x 50.0mm x 22.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 88 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UKCA
Efficiency: 78%
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 3 A
на замовлення 26 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 15W, Power (Watts): 15W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tray, Size / Dimension: 3.45" L x 1.97" W x 0.87" H (87.5mm x 50.0mm x 22.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 88 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, UKCA, Efficiency: 78%, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 3 A.