LO15-23B12E
LO15-23B12E Mornsun America, LLC
LO15-23B12E.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 16W
Power (Watts): 16W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tray
Size / Dimension: 3.45" L x 1.97" W x 0.87" H (87.5mm x 50.0mm x 22.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 88 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UKCA
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 1.3 A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 16W, Power (Watts): 16W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tray, Size / Dimension: 3.45" L x 1.97" W x 0.87" H (87.5mm x 50.0mm x 22.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 88 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, UKCA, Efficiency: 83%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 1.3 A.