LO50-23B48E
LO50-23B48E Mornsun America, LLC
LO50-23B48E.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: OPEN FRAME AC DC CONVERTERS 52.8
Packaging: Tray
Power (Watts): 53W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable
Size / Dimension: 5.20" L x 2.00" W x 1.07" H (132.0mm x 50.8mm x 27.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 88 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, UKCA
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 1.1 A
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: OPEN FRAME AC DC CONVERTERS 52.8, Packaging: Tray, Power (Watts): 53W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Size / Dimension: 5.20" L x 2.00" W x 1.07" H (132.0mm x 50.8mm x 27.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 88 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, UKCA, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 1.1 A.