LOB1R005J IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
RES Metal Film 5mOhm 5% 1W AXL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - Through Hole 0.005 OHM 5%.
Інші пропозиції LOB1R005J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LOB1R005J LOB1R005J Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LOB-1528272.pdf Current Sense Resistors - Through Hole 0.005 OHM 5%