LP-MSM010
LP-MSM010 WAYON
Виробник: WAYON
Category: SMD Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 100mA; Imax: 10A; SMD; 1812; Iswitch.max: 1.5A
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 0.1A
Switched current: 200mA
Max. voltage: 60V
Power: 1W
Min. resistance: 1.6Ω
Max resistance: 15Ω
Case - inch: 1812
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 4.73x3.41x1mm
Switched current, max.: 1.5A
Maximum current: 10A
Case - mm: 4532
Mounting: SMD
на замовлення 480 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LP-MSM010 WAYON
Category: SMD Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 100mA; Imax: 10A; SMD; 1812; Iswitch.max: 1.5A, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 0.1A, Switched current: 200mA, Max. voltage: 60V, Power: 1W, Min. resistance: 1.6Ω, Max resistance: 15Ω, Case - inch: 1812, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 4.73x3.41x1mm, Switched current, max.: 1.5A, Maximum current: 10A, Case - mm: 4532, Mounting: SMD.