LP-MSM030
LP-MSM030 WAYON
Виробник: WAYON
Category: SMD Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 300mA; Imax: 40A; SMD; 1812; Iswitch.max: 8A
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 0.3A
Switched current: 0.6A
Max. voltage: 30V
Power: 0.8W
Min. resistance: 200mΩ
Max resistance: 1.75Ω
Case - inch: 1812
Switched current, max.: 8A
Maximum current: 40A
Mounting: SMD
на замовлення 1960 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LP-MSM030 WAYON
Category: SMD Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 300mA; Imax: 40A; SMD; 1812; Iswitch.max: 8A, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 0.3A, Switched current: 0.6A, Max. voltage: 30V, Power: 0.8W, Min. resistance: 200mΩ, Max resistance: 1.75Ω, Case - inch: 1812, Switched current, max.: 8A, Maximum current: 40A, Mounting: SMD.