LP-USM010 WAYON
Виробник: WAYON
Category: SMD Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 100mA; Imax: 10A; SMD; 1210; Iswitch.max: 500mA
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Type of fuse: PTC polymer
Body dimensions: 3.43x2.8x1.25mm
Current rating: 0.1A
Switched current: 0.3A
Switched current, max.: 500mA
Power: 1W
Min. resistance: 1.6Ω
Max resistance: 15Ω
Maximum current: 10A
Max. voltage: 30V
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LP-USM010 WAYON
Category: SMD Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 100mA; Imax: 10A; SMD; 1210; Iswitch.max: 500mA, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...85°C, Type of fuse: PTC polymer, Body dimensions: 3.43x2.8x1.25mm, Current rating: 0.1A, Switched current: 0.3A, Switched current, max.: 500mA, Power: 1W, Min. resistance: 1.6Ω, Max resistance: 15Ω, Maximum current: 10A, Max. voltage: 30V, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225.