LP-USM035 WAYON
Виробник: WAYON
Category: SMD Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 350mA; Imax: 40A; SMD; 1210; Iswitch.max: 8A
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Operating temperature: -40...85°C
Power: 1W
Switched current: 700mA
Max resistance: 1.3Ω
Max. voltage: 6V
Switched current, max.: 8A
Maximum current: 40A
Type of fuse: PTC polymer
Body dimensions: 3.43x2.8x0.85mm
Min. resistance: 320mΩ
Current rating: 0.35A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LP-USM035 WAYON
Category: SMD Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 350mA; Imax: 40A; SMD; 1210; Iswitch.max: 8A, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Operating temperature: -40...85°C, Power: 1W, Switched current: 700mA, Max resistance: 1.3Ω, Max. voltage: 6V, Switched current, max.: 8A, Maximum current: 40A, Type of fuse: PTC polymer, Body dimensions: 3.43x2.8x0.85mm, Min. resistance: 320mΩ, Current rating: 0.35A.