Продукція > KYOCERA AVX > LP0402N5800ANTR
LP0402N5800ANTR
LP0402N5800ANTR KYOCERA AVX
LP0402N_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 5.8GHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.8GHz Center
Insertion Loss: 0.5dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 5.8GHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.8GHz Center, Insertion Loss: 0.5dB, Bandwidth: 400MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0402N5800ANTR Виробник : KYOCERA AVX LP0402N_Series_DS.pdf Signal Conditioning Low Pass Filter 5800 MHz