Продукція > KYOCERA AVX > LP0603A1842ANTR
LP0603A1842ANTR
LP0603A1842ANTR Kyocera AVX
lp0603.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 1842MHz 0603 SIZE
на замовлення 5679 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 1.843GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.843GHz Center, Insertion Loss: 0.3dB, Bandwidth: 75MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0603A1842ANTR LP0603A1842ANTR Виробник : KYOCERA AVX lp0603.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 1.843GHZ 0603
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.843GHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 75MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)