Продукція > AVX > LP0805A0942ASTR
LP0805A0942ASTR
LP0805A0942ASTR AVX
lp0805-776353.pdf
Виробник: AVX
Signal Conditioning 942MHz 50 Ohm 8W LOW PASS FILTER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук