LP0805A0947AW
LP0805A0947AW KYOCERA AVX
lp0805.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 947.5MHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 947.5MHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 25MHz
Height (Max): 0.044" (1.12mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 947.5MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 947.5MHz Center, Insertion Loss: 0.3dB, Bandwidth: 25MHz, Height (Max): 0.044" (1.12mm).