Продукція > KYOCERA AVX > LP0805A0967ASTR
LP0805A0967ASTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.044" (1.12mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.044" (1.12mm).
Інші пропозиції LP0805A0967ASTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0805A0967ASTR LP0805A0967ASTR Виробник : AVX lp0805-776353.pdf Signal Conditioning 967Mhz 50 Ohm 8W LOW PASS FILTER
товару немає в наявності
LP0805A0967ASTR LP0805A0967ASTR Виробник : KYOCERA AVX lp0805-3074274.pdf Signal Conditioning 967Mhz 50 Ohm 8W LOW PASS FILTER