Продукція > KYOCERA AVX > LP0AA0145A7TR\250
LP0AA0145A7TR\250 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MLO FINISHED FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 145MHz
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 145MHz
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MLO FINISHED FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 145MHz, Insertion Loss: 1.2dB, Bandwidth: 145MHz, Height (Max): 0.040" (1.02mm).