LP0AA0204A700
LP0AA0204A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SIGNAL CONDITIONING 204 MHZ SIZE
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 204MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Not For New Designs
на замовлення 345 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGNAL CONDITIONING 204 MHZ SIZE, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 204MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Not For New Designs.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0AA0204A700 LP0AA0204A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf Signal Conditioning 204MHz 2616 SMT Low Pass Filter