LP0AA2910A700
LP0AA2910A700 Kyocera AVX
AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 2910MHz 2616 SMT Low Pass Filter
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 2.91GHZ 16ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.91GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції LP0AA2910A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0AA2910A700 LP0AA2910A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOWPASS 2.91GHZ 16ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.91GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)