LP0AA2980A700
LP0AA2980A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SIGNAL CONDITIONING 2980 MHZ SIZ
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.98GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGNAL CONDITIONING 2980 MHZ SIZ, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.98GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).