LP0AA4210A700
LP0AA4210A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOWPASS 4.21GHZ 16ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.21GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 4.21GHZ 16ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.21GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції LP0AA4210A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0AA4210A700 LP0AA4210A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf Signal Conditioning 4210MHz 2616 SMT Low Pass Filter