LP0BA1010A7TR250 KYOCERA AVX
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 1.01GHZ 19ULGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.01GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Signal Conditioning 1010MHz Size 3116 SM T Low Pass Filter |
на замовлення 27 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
товару немає в наявності |
Description: RF FILTER LOWPASS 1.01GHZ 19ULGAPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 19-ULGA Filter Type: Low Pass Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm) Mounting Type: Surface Mount Frequency: 1.01GHz Height (Max): 0.022" (0.56mm) |