LP0BA1220A700
LP0BA1220A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOWPASS 1.22GHZ 19ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 19-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.22GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Not For New Designs
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 1.22GHZ 19ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 19-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.22GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Not For New Designs.
Інші пропозиції LP0BA1220A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0BA1220A700 LP0BA1220A700 Виробник : Kyocera AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Signal Conditioning 1220 MHZ