LP0DA0410A700
LP0DA0410A700 Kyocera AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 410MHz 4016 SMT Low Pass Filter
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 410MHZ 25ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 25-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 410MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Not For New Designs.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0DA0410A700 LP0DA0410A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 410MHZ 25ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 25-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 410MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)