LP0DA1780A700
LP0DA1780A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOWPASS 1.78GHZ 25ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 25-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.78GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
на замовлення 236 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 1.78GHZ 25ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 25-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.78GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0DA1780A700 LP0DA1780A700 Виробник : Kyocera AVX AVX_MLO_LP_Filters-3162556.pdf Signal Conditioning 1780MHz 4016 SMT Low Pass Filter