LP0DA1810A700
LP0DA1810A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOWPASS 1.81GHZ 25ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 25-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.81GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
на замовлення 185 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOWPASS 1.81GHZ 25ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 25-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.81GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).