LP0DA2100A700
LP0DA2100A700 Kyocera AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 2100MHz 4016 SMT Low Pass Filter
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SIGNAL CONDITIONING 2100 MHZ SIZ, Packaging: Bulk, Package / Case: 25-ULGA, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.1GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції LP0DA2100A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP0DA2100A700 LP0DA2100A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-MLO_LP-Filters.pdf Description: SIGNAL CONDITIONING 2100 MHZ SIZ
Packaging: Bulk
Package / Case: 25-ULGA
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.1GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)