LP1206A0720ANTR KYOCERA AVX Components
lp1206.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Filter Low Pass 720MHz 480MHz to 6000MHz 1.2dB 50Ohm SMD 4Pin 1206 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LP1206A0720ANTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP1206A0720ANTR Виробник : KYOCERA AVX Signal Conditioning 720MHZ