Продукція > KYOCERA AVX > LP1206A2700ANTR
LP1206A2700ANTR
LP1206A2700ANTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 8W 1206 2700MHz 50Ohms Low Pass Hi Perf Filter
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук