Продукція > KYOCERA AVX > LP1206A3200ASTR
LP1206A3200ASTR
LP1206A3200ASTR KYOCERA AVX
AVX_LP1206_SMD_Filter.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning HP Low pass filter 3 200MHz
на замовлення 2200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Filter Low Pass 0.85dB 50Ohm SMD 4Pin 1206 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP1206A3200ASTR LP1206A3200ASTR Виробник : KYOCERA AVX Components avx-lp1206-smd-filter.pdf RF Filter Low Pass 0.85dB 50Ohm SMD 4Pin 1206 T/R
товару немає в наявності
LP1206A3200ASTR LP1206A3200ASTR Виробник : AVX AVX-LP1206-SMD-Filter-1282385.pdf Signal Conditioning HP Low pass filter 3200MHz