Продукція > KYOCERA AVX > LP1206A3600ASTR
LP1206A3600ASTR
LP1206A3600ASTR KYOCERA AVX
AVX-LP1206-SMD-Filter.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 3.6GHZ 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.121" L x 0.063" W (3.08mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.6GHz
Insertion Loss: 0.7dB
Height (Max): 0.038" (0.97mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 3.6GHZ 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.121" L x 0.063" W (3.08mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.6GHz, Insertion Loss: 0.7dB, Height (Max): 0.038" (0.97mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP1206A3600ASTR LP1206A3600ASTR Виробник : AVX AVX-LP1206-SMD-Filter-1282385.pdf Signal Conditioning HP Low pass filter 3600MHz
товару немає в наявності
LP1206A3600ASTR LP1206A3600ASTR Виробник : KYOCERA AVX AVX-LP1206-SMD-Filter.pdf Signal Conditioning HP Low pass filter 3 600MHz