LP1206A3800ASTR
LP1206A3800ASTR AVX Corporation
AVX-LP1206-SMD-Filter.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: RF FILTER LOW PASS 3.8GHZ 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Signal Conditioning HP Low pass filter 3 800MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP1206A3800ASTR LP1206A3800ASTR Виробник : AVX AVX-LP1206-SMD-Filter-1282385.pdf Signal Conditioning HP Low pass filter 3800MHz
товару немає в наявності
LP1206A3800ASTR LP1206A3800ASTR Виробник : KYOCERA AVX AVX-LP1206-SMD-Filter.pdf Signal Conditioning HP Low pass filter 3 800MHz