Продукція > KYOCERA AVX > LP1206A5000ANTR
LP1206A5000ANTR
LP1206A5000ANTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 5000MHz 12W 1206 50Ohms LGA Term
на замовлення 290 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук