Продукція > KYOCERA AVX > LP1206A6000ANTR
LP1206A6000ANTR Kyocera AVX
AVX_LP1206_SMD_Filter.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning LOW PASS FILTER
на замовлення 5257 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Filter Low Pass 6000MHz 700MHz to 3800MHz 0.6dB 50Ohm SMD 4Pin 1206 T/R.
Інші пропозиції LP1206A6000ANTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP1206A6000ANTR LP1206A6000ANTR Виробник : KYOCERA AVX Components avx-lp1206-smd-filter.pdf RF Filter Low Pass 6000MHz 700MHz to 3800MHz 0.6dB 50Ohm SMD 4Pin 1206 T/R