LP1206A6000ANTR500
LP1206A6000ANTR500 KYOCERA AVX Components
avx-lp1206-smd-filter.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Filter Low Pass 6000MHz 700MHz to 3800MHz 0.6dB 50Ohm SMD 4Pin 1206 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук