Продукція > WAYON > LP16-1000F
LP16-1000F WAYON
Виробник: WAYON
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 10A; Imax: 100A; THT; Iswitch.max: 50A
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 10A
Maximum current: 100A
Switched current: 17A
Max. voltage: 16V
Mounting: THT
Power: 3.3W
Min. resistance: 3mΩ
Max resistance: 8mΩ
Switched current, max.: 50A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 10A; Imax: 100A; THT; Iswitch.max: 50A, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 10A, Maximum current: 100A, Switched current: 17A, Max. voltage: 16V, Mounting: THT, Power: 3.3W, Min. resistance: 3mΩ, Max resistance: 8mΩ, Switched current, max.: 50A.