Продукція > WAYON > LP16-1200F
LP16-1200F WAYON
Виробник: WAYON
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 12A; Imax: 100A; THT; Iswitch.max: 60A
Mounting: THT
Power: 4.2W
Current rating: 12A
Max. voltage: 16V
Switched current: 20.4A
Switched current, max.: 60A
Maximum current: 100A
Type of fuse: PTC polymer
Min. resistance: 2mΩ
Max resistance: 6mΩ
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 12A; Imax: 100A; THT; Iswitch.max: 60A, Mounting: THT, Power: 4.2W, Current rating: 12A, Max. voltage: 16V, Switched current: 20.4A, Switched current, max.: 60A, Maximum current: 100A, Type of fuse: PTC polymer, Min. resistance: 2mΩ, Max resistance: 6mΩ.