LP16-700F WAYON
Виробник: WAYON
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 7A; Imax: 100A; THT; Iswitch.max: 35A
Power: 3W
Type of fuse: PTC polymer
Mounting: THT
Min. resistance: 6mΩ
Max resistance: 15mΩ
Current rating: 7A
Switched current: 11.9A
Maximum current: 100A
Max. voltage: 16V
Switched current, max.: 35A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LP16-700F WAYON
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 7A; Imax: 100A; THT; Iswitch.max: 35A, Power: 3W, Type of fuse: PTC polymer, Mounting: THT, Min. resistance: 6mΩ, Max resistance: 15mΩ, Current rating: 7A, Switched current: 11.9A, Maximum current: 100A, Max. voltage: 16V, Switched current, max.: 35A.