LP18-650B107
LP18-650B107 Pulse Electronics
LP10-LP230_LT_Plug-In_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 63.50mm L x 50.80mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Semi-Toroidal
Weight: 0.688 lb (312.07 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 12VA
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 1.3A, Series 650mA
Height - Seated (Max): 27.05mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 9V, Series 18V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 63.50mm L x 50.80mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Semi-Toroidal, Weight: 0.688 lb (312.07 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 12VA, Voltage - Isolation: 1500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 1.3A, Series 650mA, Height - Seated (Max): 27.05mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 9V, Series 18V, Center Tap: No.