LP200F23CET CTS-Frequency Controls
008-0363-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 20.000000MHZ SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals HC-49U/S-SM 3.2mm Height Crystal 20.000000 MHz Tol 20ppm, Stab 30ppm, -20 C/70 C, 20pF, Fund.
Інші пропозиції LP200F23CET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP200F23CET LP200F23CET Виробник : CTS Electronic Components 008-0363-0-1714145.pdf Crystals HC-49U/S-SM 3.2mm Height Crystal 20.000000 MHz Tol 20ppm, Stab 30ppm, -20 C/70 C, 20pF, Fund