LP200F23IET CTS-Frequency Controls
Написати відгук
Crystals HC-49U/S-SM 3.2mm Height Crystal 20.000000 MHz Tol 20ppm, Stab 30ppm, -40 C/85 C, 20pF, Fund.
Інші пропозиції LP200F23IET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP200F23IET LP200F23IET Виробник : CTS Electronic Components 008-0363-0-1714145.pdf Crystals HC-49U/S-SM 3.2mm Height Crystal 20.000000 MHz Tol 20ppm, Stab 30ppm, -40 C/85 C, 20pF, Fund