LP2450BRPSM1F
LP2450BRPSM1F Antenna Technologies Limited Company
LP2450BRPSM1F.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 2450 MHZ DISC ANTENNA
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.375GHz ~ 2.5GHz
Gain: 2.5dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Frequency (Center/Band): 2.45GHz
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2450 MHZ DISC ANTENNA, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.375GHz ~ 2.5GHz, Gain: 2.5dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.