LP40-60B29 Pulse Electronics
LP10-LP230_LT_Plug-In_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR SEMI-TORO 2VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 47.63mm L x 39.67mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Semi-Toroidal
Weight: 0.313 lb (141.97 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 2VA
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 120mA, Series 60mA
Height - Seated (Max): 16.51mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 20V, Series 40V
Center Tap: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR SEMI-TORO 2VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 47.63mm L x 39.67mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Semi-Toroidal, Weight: 0.313 lb (141.97 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 2VA, Voltage - Isolation: 1500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 120mA, Series 60mA, Height - Seated (Max): 16.51mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 20V, Series 40V, Center Tap: No, Part Status: Active.