LP406NMOW
LP406NMOW Pulse Electronics
LP406NMOW
Виробник: Pulse Electronics
Description: WHITE NMO LOW PROFILE, UNITY, 40
Packaging: Bag
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 406MHz ~ 420MHz
Gain: 2dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.500" (38.10mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 413MHz
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WHITE NMO LOW PROFILE, UNITY, 40, Packaging: Bag, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 406MHz ~ 420MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.500" (38.10mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 413MHz, Power - Max: 100 W.