LP460D860HUM20F
LP460D860HUM20F Antenna Technologies Limited Company
LP460D860HUM20F.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 460/860 MHZ DUAL BAND SLOT ANT
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 450MHZ ~ 470MHz, 824MHz ~ 896MHz
Gain: 2.5dBi
Termination: UNF Male
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Frequency (Center/Band): 460MHz, 860MHz
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 460/860 MHZ DUAL BAND SLOT ANT, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 450MHZ ~ 470MHz, 824MHz ~ 896MHz, Gain: 2.5dBi, Termination: UNF Male, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Frequency (Center/Band): 460MHz, 860MHz, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.