LP490NMO
LP490NMO Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: BLACK NMO LOW PROFILE, UNITY, UN
Packaging: Bag
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 490MHz ~ 512MHz
Gain: 2dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.500" (38.10mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 501MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLACK NMO LOW PROFILE, UNITY, UN, Packaging: Bag, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 490MHz ~ 512MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.500" (38.10mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 501MHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Інші пропозиції LP490NMO
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP490NMO Виробник : Pulse Electronics ASB14_UHF_ANTENNAS-2902753.pdf Antennas Black NMO Low Profile, Unity, Unity, 490 - 512 MHz