LP490NMOW
LP490NMOW Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: WHITE NMO LOW PROFILE, UNITY, 49
Packaging: Bag
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 490MHz ~ 512MHz
Gain: 2dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.500" (38.10mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 501MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WHITE NMO LOW PROFILE, UNITY, 49, Packaging: Bag, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 490MHz ~ 512MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.500" (38.10mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 501MHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Інші пропозиції LP490NMOW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LP490NMOW Виробник : Pulse Electronics ASB14_UHF_ANTENNAS-2902753.pdf Antennas White NMO Low Profile, Unity, 490 - 512 MHz