LP49BE-12-25.0M
LP49BE-12-25.0M Pletronics, Inc.
35068087463935004lp.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук