Продукція > WAYON > LP75-030SF
LP75-030SF
LP75-030SF WAYON
Виробник: WAYON
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 300mA; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 1.5A
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 0.3A
Switched current: 0.6A
Max. voltage: 75V
Power: 590mW
Min. resistance: 760mΩ
Max resistance: 1.36Ω
Switched current, max.: 1.5A
Maximum current: 40A
Mounting: THT
на замовлення 970 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 300mA; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 1.5A, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 0.3A, Switched current: 0.6A, Max. voltage: 75V, Power: 590mW, Min. resistance: 760mΩ, Max resistance: 1.36Ω, Switched current, max.: 1.5A, Maximum current: 40A, Mounting: THT.