LP925BSM3F
LP925BSM3F Antenna Technologies Limited Company
LP925BSM3F.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 925 MHZ OMNI EDGE SLOT ANTENNA
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz
Gain: 2.5dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Frequency (Center/Band): 925MHz
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 925 MHZ OMNI EDGE SLOT ANTENNA, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz, Gain: 2.5dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Frequency (Center/Band): 925MHz, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.