LPA00010150A
LPA00010150A LiConn, Inc.
LPA00010150A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 1MHz-150MHz Power Amplifier
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 1MHz ~ 150MHz
RF Type: LNA
Voltage - Supply: 12V
Gain: 17dB
Current - Supply: 200mA
Noise Figure: 3dB
P1dB: 30dBm
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1MHz-150MHz Power Amplifier, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 1MHz ~ 150MHz, RF Type: LNA, Voltage - Supply: 12V, Gain: 17dB, Current - Supply: 200mA, Noise Figure: 3dB, P1dB: 30dBm.