LPA00010600A
LPA00010600A LiConn, Inc.
LPA00010600A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 1MHz-600MHz Power Amplifier
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 1MHz ~ 600MHz
Voltage - Supply: 12V
Gain: 16dB
Noise Figure: 3dB
P1dB: 30dBm
Написати відгук
Description: 1MHz-600MHz Power Amplifier, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 1MHz ~ 600MHz, Voltage - Supply: 12V, Gain: 16dB, Noise Figure: 3dB, P1dB: 30dBm.